City View Apartment With Balcony& Pool, District 7

  • 37 μ²

Το City View Apartment With Balcony& Pool, District 7 Πόλη Χο Τσι Μινχ απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από την Αγορά Ben Thanh και περίπου 7 χλμ. από τον Βοτανικό και Ζωολογικό Κήπο της Σαϊγκόν. Σ' αυτό το διαμέρισμα επίσης παρέχεται Wi-Fi και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και σκουφάκια μπάνιου. Για περισσότερη άνεση, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα.

Η πρόσβαση στην ιδιωτική πισίνα εξασφαλίζει μια ακόμα πιο χαλαρωτική διαμονή.

Αυτό το διαμέρισμα 37 τ.μ. Διαθέτει μικρή κουζίνα με όλες τις απαραίτητες συσκευές.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 4 χλμ. από το Μουσείο της Πόλης Χο Τσι Μινχ, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Παλάτι της Επανένωσης απέχει περίπου 20 λεπτά οδικώς από το City View Apartment With Balcony& Pool, District 7. Η στάση λεωφορείων Tra My βρίσκεται σε απόσταση μόνο 300 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near City View Apartment With Balcony& Pool, District 7 Πόλη Χο Τσι Μινχ
Dune House - Premium Minimalism
Τιμή μόνο για κινητά

Dune House - Premium Minimalism

0 μ από το κατάλυμα
Richlane Residences Managed By The Ascott Limited
Τιμή μόνο για κινητά

Richlane Residences Managed By The Ascott Limited

9.0
Άριστο 151 σχόλια
487 μ από το κατάλυμα
USD 102 USD 92
ανά νύχτα
Song Apartment 1
Τιμή μόνο για κινητά

Song Apartment 1

7.3
Καλό 37 σχόλια
1.1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 14 USD 13
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Αναψυχή

    • Πισίνα Infinity
    • Ξαπλώστρα
    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Μίνι μπαρ

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το City View Apartment With Balcony& Pool, District 7;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το City View Apartment With Balcony& Pool, District 7 περιλαμβάνουν Ναός Mariamman, Εμπορικό Κέντρο SC VivoCity καθώς και Ναός του Cho Quan.
    • ❓
      Το City View Apartment With Balcony& Pool, District 7 προσφέρει πάρκινγκ;
      Το City View Apartment With Balcony& Pool, District 7 παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το City View Apartment With Balcony& Pool, District 7;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το City View Apartment With Balcony& Pool, District 7 περιλαμβάνουν Shabu Ya και Golden Jade και απέχουν μόνο 8 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 37 μ².
    • ❓
      Πόσα άτομα μπορούν να φιλοξενηθούν στο διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα μπορεί να προσφέρει διαμονή σε 2 άτομα.
    • ❓
      Υπάρχει πισίνα στο το City View Apartment With Balcony& Pool, District 7;
      Ναι, στο το City View Apartment With Balcony& Pool, District 7 έχει ιδιωτική πισίνα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    City View Apartment With Balcony& Pool, District 7 Πόλη Χο Τσι Μινχ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο